zeljko-obradovic-fenerbahce-ulker

Zeljko Obradovic Daçka Mağlubiyeti Sonrası Konuştu

Obradovic şunları söyledi:

Darüşşafaka‘yı galibiyetlerinden ve iyi oyunlarından dolayı tebrik ederim. İki farklı resim vardı. İlk devrede kötü oynadık. Hücum açısından iyi değildik, çözüm üretemedik ve problem yaşadık. İkinci yarı çok daha iyiydik ve maçı kazanacak noktaya geldik. Ancak Wilbekin muhteşem bir maç oynadı ve maçın sonunda inanılmaz bir üçlük attı. Onları tebrik ediyorum. Bugün bizi desteklemeye gelen Fenerbahçe taraftarlarına da teşekkür ederim.

Obradovic, Vesely‘nin reaksiyonu ve karşılaşmadan ihraç edilmesi hakkında neler düşündüğü sorulduğunda;

Hiçbir şey. Önce videoyu izlemeliyim. Videoyu izlemeden herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum. Öncesinde ve sonrasında neler olduğunu iyice görmem lazım. Bir oyuncu veya koç hakkında bir şey söylemem için önce pozisyonu tam olarak görmem gerekiyor. İstatistiklere bakarsak Vesely bugün 14 dakika boyunca çok önemli katkı yaptı. Her şeyi dikkatlice izleyip daha sonra yorumda bulunacağız.

yanıtını verdi.

Wanamaker ise şu açıklamaları yaptı:

Zor bir maçtı. Darüşşafaka iyi savaştı. Bizi biraz oyunumuzdan uzaklaştırdılar. İkinci yarıda tekrar bir araya geldik ve geri döndük ama sonlarda onlar kazandı. Eski takımıma karşı oynamak güzeldi. Maç öncesi arkadaşlarımla görüştüm. Ancak maç başladıktan sonra bütün arkadaşlıklar pencereden dışarı çıkıyor. Maç sonu tekrar onlarla konuştum.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
David Blatt Daçka'da kaldı
David Blatt Fenerbahçe Doğuş Galibiyeti Sonrası Konuştu

Blatt şunları söyledi: Bugün herkes harika bir maç izledi. Salon doluydu ve bu harikaydı. Fenerbahçe taraftarları ve Darüşşafaka taraftarları vardı ve bu harikaydı. Bu...

Kapat