BSL

Trabzonspor ve Anadolu Efes Birleşiyor Mu ?

DEV BİRLEŞME OLACAK MI ?

Basketbolda Trabzonspor Medikal Park Basketbol takımı Türkiye’nin köklü ve öncü kulübü Anadolu Efes ile güçlerini birleştiriyor. Ufak pürüzlerin dışında şartların belli olduğu ve yakın zamanda medyanın konu hakkında bilgilendirileceği tahmin ediliyor. Anadolu Efes’in Asbaşkanı Tuncay Özilhan bu sezon büyük yatırımlar yapmasına rağmen seyirci desteğini göremediğini ve bu durumdan artık rahatsız olduğunu dile getirerek böyle bir anlaşma düşündüğü belirtiliyor. İki kulüp yöneticilerinin yakın zamanda bir araya gelerek bir sonuca varması bekleniyor.

Başkan Özilhan, “Basketbola bu kadar yatırım yapıyorum fakat yıllardır 500’den fazla seyircim yok. Tek başınıza başaranın pek bir anlamı yok. Bu konuyu, ciddiye almak gerek. Küçük olsun benim olsun değil… Büyük olsun Trabzonspor olsun diyorsak, Kimse bu bütünleşme görüşmelerine limon sıkmasın.” dedi.

ANLAŞMA ŞARTLARI BELİRLENİYOR

Dev birleşme öncesi basına sızan bilgilere göre kki takım arasında yapılan anlaşmada maçların bir bölümünün İstanbul’da bir bölümünün de Trabzon’da oynanacağı ve anlaşmanın şimdilik 10 yıllık olacağı öğrenildi. Kadroların, tek ekiplerin ve antrenörlerin nasıl şekilleneceği kimlerin gidip kimlerin kalacağı ise merak konusu.

Related posts

David Blatt’ın Daçka Performansı

Bora Burç Bilban

Anadolu Efes Güle Oynaya

Site varsayılanı

Yeşilgiresun Koçunu Buldu!

Akif Enes Kütük

Leave a Comment