BSL

TBF’nin Yeni İsim Sponsoru Açıklandı!

Türkiye Basketbol Federasyonu, yeni isim sponsorunu açıkladı. Çırağan Sarayı’nda yapılan anlaşma ile misli.com, TBF’nin 2 yıl süresince isim sponsoru olacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu ve misli.com, önemli bir iş birliği yaptı. Yapılan iş birliğinin ayrıntıları ise basın toplantısı düzenlenerek duyuruldu.

Sponsorluk Sezonları Belirlendi

Misli.com 2021-2022 ve 2022-2023 sezonları için ING Basketbol Süper Ligi ile Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsorluğunu ve Türkiye Basketbol Ligi’nin de isim sponsorluğunu üstlenecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu ve misli.com arasında yapılan anlaşmanın ayrıntılarının kamuoyuna duyurulduğu basın toplantısında TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören de açıklamalarda bulundu.

“Basketbol Coşkusunu Her Eve Ulaştırmak İstiyoruz”

Son 2 senedir çok büyük bir mücadele verilen salgın nedeni ile dünyayla birlikte spor endüstrisinin de zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Türkoğlu, tribünlerde seyircilerin tam kapasite ile yer almasını arzuladıklarını vurgulayarak göreve başladıkları dönemden itibaren basketbol yayınlarını etkin şekilde uygulamaya çalıştıklarını belirtti.

Maçların açık kanallarda yayınlanmasını desteklediklerini, yeni sezonda da basketbol coşkusunun her eve ulaştırmasını sağlamak istediklerini söyleyen Türkoğlu, önceki dönemlerde her hafta yalnız 5 maçın televizyonlardan yayınlandığını fakat artık 12 maçın da ekranlarda olmasını sağladıklarını belirtti.

TBF Başkanı Türkoğlu, Diğer bütün basketbol müsabakalarının TBF sayfasından izlenebileceğini belirterek konu ile ilgili test ve lojistik hazırlıklarının yapıldığını, sonrasında basketbol liglerindeki tüm maçların basketbol meraklıları ile buluşacağını söyledi.

misli.com Nedir?

TBF ile sponsorluk anlaşması imzalayan misli.com 15 Temmuz 2009 tarihinde Spor Toto Teşkilatı ile yapılan sözleşme sonucunda kurulmuştur.

misli. com platformu üzerinden dünya standartlarında yasal spor bahis oyunları oynanabilmektedir.

Related posts

Trabzonspor ve Anadolu Efes Birleşiyor Mu ?

Ruhi Ünal

Galatasaray’ın yeni transferi Nigel Hayes kimdir?

Orçun Yıldırım

Ataman: “Hâlâ Çok Güçlüyüz”

Selahattin Demirel

Leave a Comment