Stefanos Dedas Sert Konuştu

Neptunas ve Eskişehir Basket’e karşı alınan ağır yenilgiler sonrası basın toplantılarında çok sert sözler söyleyen Gaziantep Basketbol koçu Stefanos Dedas, durumu Eurohoops’a değerlendirdi.

Takımın genel durumu hakkında konuşan Dedas,

 Durum son derece net. Sezon başından beri problemler yaşadık, takım kimyasını oturtamadık! Planımız Karşıyaka ve Eskişehir’i yenmek üzerineydi ancak Eskişehir’e karşı şanssızdık. Problem sonuçlar değil, sonuçta BCL’de de 2-2 gidiyoruz. Problem maç içinde tıkanıp kaldığımız anlar ve bunun nedeni de takımı önemsemeyen bazı belli oyuncular!

dedi.

Dedas,

Gaziantep’te hiçbir zaman büyük bir takım olduğumuzu söylemedik ama her daim maçın sonuna kadar savaştık, şu anda bu olmuyor! Takımın felsefesini, düşünce yapısını veya antrenman metotlarını değiştirmedim. Son 3 yılda ne yaptıysam onu yaptım. Ama artık reaksiyon verme zamanı!

sözlerini kullanırken Neptunas maçından sonraki yorumları hakkında da konuştu.

Hiçbir zaman yönetimi eleştirmedim! Dediğim şey takımın gösterdiği oyunla hem Şampiyonlar Ligi hem de Türkiye Ligi’nde rekabetçi olamayacağıydı.

diyen Dedas, sözlerini;

Takımın içinde bazı kimya sorunları var ve bunları sona erdirmek istiyoruz. Bir çözüm bulacağız

diyerek noktaladı.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kostas Sloukas’tan Bir İlk

Kostas Sloukas, Fenerbahçe Doğuş’un Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 5. haftasında aldığı Pınar Karşıyaka galibiyetinde önemli pay sahibi oldu. Karşılaşmayı 12...

Kapat