BSL

Merkezefendi Belediyesi Antalya’da Hazırlanıyor

ING Basketbol Süper Ligi’nde ilk sezonuna çıkmaya hazırlanan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, ilk hazırlık maçları için Antalya’yı seçti. Takımın yenilenen kadrosunun performansı ise taraftarı tarafından çokça merak ediliyor.

Basketbolda yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren takımlar transfer çalışmalarını tamamlamaya ve form anlamında hazır olmaya çalışıyor. O takımlardan biri de Denizli temsilcisi Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı.

Kadrosunu yenileyip güçlendirerek yeni sezona hazırlanan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, ilk hazırlık maçları için Antalya’yı seçti.

Turnuvada İlk Maç 1 Eylül’de

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı, Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası 1 bünyesinde Frutti Extra Bursaspor, Bahçeşehir Koleji ve BC Budivelnik Kiev’e karşı mücadele edecek.

Denizli temsilcisinin kadrosunu yeniledikten sonra ilk defa çıkacağı hazırlık maçları taraftarı tarafından da heyecan ile bekleniyor.

Maçlar Merakla Bekleniyor

Takımlarının nasıl bir performans sergileyeceğini merak eden Denizli Basket taraftarları için de önemli bilgiler verecek hazırlık maçları sezona başlamadan eksiklerin giderilmesi ya da kadronun iyice alışması için de önemli bir konumda yer alıyor.

Merkezefendi, turnuvadaki ilk maçına 1 Eylül günü saat 19.00’da Ukrayna temsilcisi Budivelnik Kiev ile karşılaşarak çıkacak. Sonrasında 3 Eylül Cuma günü Bahçeşehir Koleji ile 5 Eylül Pazar günü ise Bursaspor ile karşılaşacak.

Yukotel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı’nın, Pınar Karşıyaka ile geçen hafta oynayacağı özel maç iptal edilmişti.

Related posts

Aziz Yıldırım: NBA’ya Gitmezse Fenerbahçe’de

Kenan Bojadzic

Eskişehir Basket Geleceğe Yönelik Planları ile EJ Rowland’i Çekti

Mehmet Salih Dal

Adı Beşiktaş ile yazılıp çizilen Cizauskas, Akhisar’a imzayı atıyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment