blank
Demir İnşaat Büyükçekmece BasketbolGalatasaray Nef

Galatasaray Odeabank Transferde Neler Yapacak ?

532görüntüleme

ÖNCELİK İÇ TRANSFER

Ergin Ataman’ın takımda tutmak istediğini McCollum, Micov, Lasme’nin takımda kalmasına kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle oyuncuların Galatasaray’da mutlu olduklarını her fırsatta belirtmeleri bu iddiaları doğrular nitelikte. Galatasaray’ın en çok sıkıntı yaşadığı uzun rotasyonunu güçlendirmek istediği biliniyor. Bunun için henüz belli isimler olmasa da özellik bu pozisyona 2 oyuncunun alınabileceği düşünülüyor.

Ergin Ataman’ın en önemli isteği ise 10 milyon dolarlık bütçe. Tecrübeli koç bu paranın kadroyu kurmak için yeterli olacağını belirtiyor. Ergin Ataman zaman zaman bu bütçe sağlanmazsa takımdan ayrılabileceğinin sinyallerini vermişti. Sadece Odeabank ile bu bütçenin sağlanması zor gözüktüğünden Galatasaray yeni co-sponsorlar arayışında. Bu alt sponsorlardan gelen parayla bakalım Galatasaray 10 milyon dolarlık bütçeyi tamamlayabilecek mi?

499952572

Chris Singleton Çin Ekiplerinden Anhui Wenyi ile anlaştı.

Bu sezon Lokomotiv Kuban ile başarılı bir yıl geçiren Amerikalı uzun Chris Singleton büyük bir sürpriz yaparak Çin Ekiplerinden Anhui Wenyi ile anlaştı. Daha önce Çin Ligi’nde Jiangsu Dragons forması da giymişti.

Basketball - Turkish Basketball - Friendly - Demir Insaat Buyukcekmece v Pinar Karsiyaka

Ceyhun Altay 1 Yıl Daha Demir İnşaat Büyükçekmece’de

Demir İnşaat Büyükçekmece resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “Demir İnşaat Büyükçekmecemiz bu sezon başarılı bir grafik çizen Ceyhun Altay ile yeni sezonda da anlaşma sağladı. Kendisine yeni sezonda başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Site varsayılanı

Bir cevap yazın