sinan güler gidiyor mu ?

Sinan Güler: “Bu takımın oyuncusu olarak utanç duyuyorum.”

SİNAN GÜLER GİDECEK Mİ ?

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı kaptanı tecrübeli oyuncu Sinan Güler’in sözleşmesinin bitmesi ardından transfer dedikoduları gündemden düşmedi. Anadolu Efes’le adı anılan Güler, iddiaların hepsini yanıtlarken takımı, kulübü ve sezonu da değerlendirdi.

Sinan Güler AA muhabirine yaptığı açıklamada ; “Bugüne kadar herhangi bir görüşmede bulunmadım. Sezonun mental yorgunluğu hala üzerimde duruyor. Bildiğim kadarıyla kulübün gelecek sezonla ilgili planlaması da önümüzdeki günlerde şekillenmeye başlayacak. Bizim için sezon bitti. Tek söyleyebileceğim şey, sezon sonu itibarıyla kontratım bitmiş durumda. “Şu an için kontratım yok ama bu konularla ilgili ekstra bir şey söylemem yanlış olur. Bu sezon en kısa şekilde söylemek gerekirse çok kötü geçti. Başka bir şey söyleyemem. Yapmak istediğimiz hiçbir şeye ulaşamadık. Giydiğimiz formanın hakkını veremedik. Alınan sonuçlar açısından ne taraftarın ne de yönetimin beklentisini karşılayabildik. Hem teknik olarak hem de diğer konular açısından, bu takımın bir oyuncusu olarak utanç duyuyorum. Sezon içerisinde belirli maçlarda istenilen performanslar gösterilmiş olabilir ama sonuçta spor, kazanmayı isteyen bir şey.

sinan güler ile ilgili görsel sonucu

Bu sezon olması gereken şeyler, Türkiye Kupası’nda en azından final ya da şampiyonluk, Türkiye liginde final ve THY Avrupa Ligi’nde son 8’e kalmak bence ulaşılabilir hedeflerdi. Çeşitli sebeplerden dolayı bunlara ulaşamadık” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
fikret orman beşiktaş euroleague
Euroleague’den Hırsızlık İddialarına Yanıt

EUROLEAGUE'DEN ORMANA CEVAP  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın THY Euroleague organizasyonu hakkında bir televizyon programında yapmış olduğu iddiaları sitemizden yayınlamıştık. Başkan...

Kapat