Recep Şen Galatasaray'da

Erman Kunter’in Ekibi Belli Oluyor

ASİSTAN KOÇ RECEP ŞEN OLDU

Galatasaray Odeabank’ta teknik ekip şekillenmeye başladı. Sarı kırmızılı takım Ergin Ataman ile yolların ayrılmasının ardından takımın yeni Koçu olan Erman Kunter çalışma ekibini oluşturmak için kolları sıvadı. Düşük bütçeyle başarı hedefleyen Galatasaray’da öncelik iyi bir teknik ekip kurmak. Asistan Koç görevi için Kunter, oyunculuk yıllarında İTÜ’de birlikte forma giydiği eski takım arkadaşını Galatasaray’a getirdi.

recep şen galatasaray ile ilgili görsel sonucu

Galatasaray Odeabank Koç Erman Kunter’in isteği doğrultusunda, geçtiğimiz sezon İTÜ’de baş antrenörlük yapan Recep Şen ile anlaşmaya vardı. Recep Şen oyunculuk yıllarında bir sezon(1889-1990) Galatasaray’da oynamıştı. Daha önce Galatasaray çatısı altında 2010-2012 yılları arasında Oktay Mahmuti’nin yardımcılığını yapan tecrübeli antrenör o sene ligde ikincilik ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanan takımın asistan koçluğunu yapmıştı. Daha sonra 2013 yılında Anadolu Efes’te çalışan 52 yaşındaki tecrübeli Koç son olarak İTÜ’de Başantrenör olarak hizmet etmişti. Recep Şen geçtiğimiz sezon çalıştırdığı İTÜ’yü EBBL’den TB2L’ye şampiyon olarak yükseltmeyi başarmıştı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
NBA 2017 Champion Warriors
Warriors Kutlamalarda Para Saçtı

SON ŞAMPİYON KUTLAMALARDA KESENİN AĞZINI AÇTI Final serisinde ezeli rakibi Cleveland Cavaliers'ı geçerek, NBA 2017 Sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Golden...

Kapat