erman kunter galatasaray

Erman Kunter transfer hedeflerini açıkladı

GALATASARAY ODEABANK’TA TRANSFER HAREKATI
Galatasaray’da Ergin Ataman ile yolların ayrılmasının ardından yeni Koç Erman Kunter, yeni sezon için transfer çalışmalarını ve hedeflerini anlattı.
Erman Kunter verdiği demeçte; “İspanyol kulüplerinin de piyasaya yüksek rakamlarla girmesi fiyatları etkiledi. Draftlardan sonra Yaz Ligi kadroları belli olduğunda rakamlarda düşme olur.
Önceliğimiz Sinan Güler‘i tutmak olacak. Geçen sezondan Göksenin Köksal, Ege Arar ve Emir Preldzic‘in sözleşmeleri devam ediyor. Yabancı transferinde önce yabancı 1 ve 5 numaralar alacak, onların özelliklerine göre diğer pozisyonları dolduracağız. Bütün takımlar kadro oluşturmaya 1 ve 5 numaralardan başladıkları için bu oyunculara talep çok. Büyük olasılıkla Orlanda Yaz Ligi’ni izleyeceğim. Kadroya genç yabancı da alabiliriz ama önce ana kadroyu emin olduğumuz oyuncularla oluşturmamız gerekiyor.
Galatasaray yeni sezonu 14 Ağustos’ta İstanbul’da açacak, 29 Ağustos’ta 12 günlük kamp için gideceği Bormio’da 5 hazırlık maçı oynayacak, daha sonra da Fransa’da turnuvaya katılacak. Sarı-kırmızılılar tarihlerinin uygun olması koşuluyla Cevat Soydaş ve TÜBAD turnuvalarına da katılacak. ” dedi.
Galatasaray’ın tecrübeli Milli basketbolcu Semih Erden‘i de gündemine aldığı gelen bilgiler arasında.
Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
bogdanovic gidiyor
Bogdanovic açıkladı: Gidiyor mu ?

YILDIZ OYUNCU GİDİYOR MU ? Bogdan Bogdanovic, Belgrad’daki basketbol kampının açılış töreni öncesinde NBA ve Fenerbahçe hakkında bazı soruları yanıtladı....

Kapat