Ergin Ataman
Galatasaray Nef

Ergin Ataman’dan Kombine Çağrısı

540görüntüleme

Avrupanın iki numaralı kupası Eurocup’ı kazananan Galatasaray Odeabank’ta başantrenör Ergin Ataman ve oyuncular Ali Samiyen Kompleksi Türk Telekom Arena’da bir araya geldi.

Galatasaray Eurocup şampiyonluk pozu

Galatasaray teknik heyeti ve oyuncuları, zorlu mücadeleler sonucu kazandığı şampiyonluk kupasıyla toplu fotoğraf çektirdi. Geçtiğimiz günlerde başkanın özel kontenjanıyla Galatasaray Üyesi olan Ergin Ataman, “Türk Telekom Arena her şeyden önce çok etkileyici bir futbol stadyumumuz. Bir kez daha hem ben hem oyuncularım ne kadar büyük bir kulüpte görev aldığımızın ve yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu gördük. Avrupa şampiyonluğunu böylesine bir kulübün müzesine getirmenin gurur içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Herkes Kombinesini Alsın
Gelecek sezonki Euroleague programından bahseden ve taraftarla kombine almaları için çağrıda bulunan Ataman, “Euroleague’in değişen formatında önümüzdeki sezon 30 haftalık bir normal sezon oynanacak. Sonra da Play-off’lar oynanacak. Galatasaray minimum 40-45 maç Avrupa’nın dev takımlarıyla mücadele edecek. Final maçında maalesef herkesi tatmin edemedik. 100 bine yakın talep oldu ancak 10 bin kişi gelebildi. O yüzden benim tavsiyem, şimdiden herkes kombinesini alsın ki; önümüzdeki sene bütün dev maçlarda yerini alsın hem de yönetime ve sponsorlara da bir mesaj vermiş olsun. Euroleague’de maneviyatın dışında maddi olarak da iyi bir takım kurulması için taraftarların büyük desteğine ihtiyacımız var.” açıklamasında bulundu.

Mert Akyıldız
mert@basketbolgunlugu.com

Bir cevap yazın