blank
Galatasaray Nef

Ergin Ataman : Galatasaray Dünya Markası

456görüntüleme

ERGİN ATAMAN DERNEK TOPLANTISINA KATILDI

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği toplantı düzenledi. Galatasaray Spor Kulübü üyesi İsmail Sarıkaya, Galatasaray Odeabank erkek basketbol takımı başantrenörü Ergin Ataman, 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, üyeler ve davetliler yer aldı. Toplantıda sakin ve neşeli bir ortam olurken, gündem basketbol oldu.Toplantıya katılan üyeler kulübün sıkıntılı günlerden geçtiğini belirterek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Galatasaray Odeabank erkek basketbol takımı başantrenörü Ergin Ataman, “Buradan geçerken bayrağı görür ve ne olduğunu merak ederdim. Burada çok kaliteli Galatasaraylılar var. Galatasaray bir dünya markasıdır. Galatasaray Türkiye’nin en büyük en çok başarı kazanan kulübüdür. Bunun nasıl geldiği de ortadadır. Şu an sıkıntılı günler geçiriyor olabiliriz. Ancak bu onun büyüklüğünü değerini düşürmez. Galatasaray en kısa zamanda layık olduğu yere çıkacaktır” şeklinde iddialı bir konuşma gerçekleştirdi.
blank
1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk de “Ergin hocamın dediği gibi Galatasaray bir dünya markasıdır. Ergin hocam da öyledir. Kendisi sadece Galatasaray’da değil Avrupa’nın çok yerinde büyük kupalar kaldırmış biridir. Galatasaray, basketbolda Ergin Ataman ile çok daha ileriye gidecektir. Ben bugün burada davetlilerle beraber keyifli bir söyleşi olacağını umuyorum’’ dedi.
Toplantı soru cevap bölümünden sonra, dernek yemeğinin ardından Ergin Ataman’a verilen plaketle sona erdi.
Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın