Ergin Ataman Galatasaray'a veda
Galatasaray Nef

Ergin Ataman: “Galatasaray beni istemedi…”

518görüntüleme

ATAMAN’DAN BURUK VEDA

Galatasaray Odeabank’ta görevine son verilen Ergin Ataman, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ataman verdiği demeçte; “Ayrılık görüşmesinin lig bittikten çok sonra yapılması, benden önce başka hocayla anlaşılması ağrıma gitti. Başkanın görüşmeye katılmayıp, Can Topsakal’ın ofisinde sadece 10 dakikalık bir deklerasyon yapılması da ayrı bir durum. Hep ‘Ergin Ataman pahalı bir antrenör’ diyorlar. Evet, ben pahalı bir antrenörüm ama Galatasaray zordaysa bedava çalışırım. Telefonumda yüzlerce mesaj var. Artı sosyal medyadaki destekleri siz görüyorsunuz. Bunlar benim için en güzel şeyler. Bıraktığımız o kupalar, şampiyonluklar… Büyük sevgidir, Galatasaray taraftarının sevgisi. Benim için en büyük şey onlar.

blank

Bugüne kadar hiç bir kulüple görüşmedim, benim hedefim ve isteğim Galatasaray’dı. Ama Galatasaray beni istemedi. Fazla konuşamayacak kadar üzgünüm. Ayrılık her yerde olabilir. Çünkü profesyoneliz. Ama bu tavır ve saygısızlık çok ağrıma gitti. İhanet, yalan ve samimiyetsizlik aslan benim kitabımda olamaz.” dedi.

Tecrübeli Koç Ergin Ataman’ın yeni sezonda hangi takımı çalıştıracağı merak konusu. Deneyimli Koç’un şu sıralar Barcelona ile adı sıkça anılıyor.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın