blank
Galatasaray Nef

Ergin Ataman: “Büyük hedefler büyük vizyonlarla yakalanır”

212görüntüleme

ERGİN ATAMAN’DAN VEDA MESAJI

Geçtiğimiz günlerde tartışmalı bir şekilde Galatasaray ile yolları ayrılan tecrübeli Koç Ergin Ataman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla destek olan herkese teşekkür etti ve Ramazan Bayramı’nı kutladı. Ayrıca yönetime de inceden de olsa laf söylemeden geçmedi.

Ergin Ataman; “5 yıl boyunca her Galatasaray’a hizmet etmek benim için büyük bir onurdu. Tükiye’de ve Avrupa’da kazanılan kupalar ve Galatasaray’ı Avrupa basketbolunun saygın bir takım haline getirmek benim için büyük gururdu. En önemlisi ise Türkiye’de ve dünyada tüm gerçek Galatasaraylıların gönlünde oluşturduğu sevgi ve heyecan oldu benim için. 10 gündür yollamış olduğunuz sevgi, takdir ve teşekkür mesajları beni fazlasıyla duygulandırdı. Artık profesyonel olarak Galatasaray’a hizmet etmeyecek olsam da 50 yıldır olduğu gibi sizlerle aynı duygu içinde benim de Galatasaray sevgim ilelebet devam edecek.

Galatasaray’ın çok büyük bir kulüp ve asla unutmayalım ki büyük hedefler büyük vizyonlarla yakalanır. Tüm dostların, tüm sporseverlerin kalplerinde Türkiye ve insanlık sevgisi olan tüm Müslüman aleminin bayramını kutlarım” açıklamasını yaptı.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın