blank
Galatasaray Nef

Dursun Özbek Açıkladı Ergin Ataman Gidiyor Mu ?

298görüntüleme

BAŞKAN AÇIKLADI 

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek Basketbol takımının başantrenörü Ergin Ataman hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

DEVAM ETMEK İSTİYORUZ 

Dursun Özbek verdiği demeçte, ” Yönetim ve şahsi kararım Ergin Ataman’la kesinlikle devam etmek. Ergin Ataman gerçekten çok iyi, gerçek bir Galatasaraylı. Kendisiyle başarılı sezonlar yaşadık ve geçen sene EuroCup’ı kazandık. Şimdi sezon sonuna geliyoruz. Kontratımız bitiyor. Kendisiyle yeni sözleşme için görüşeceğiz. Burada bir mutabakatımız olursa Ergin Ataman ile devam etmek isteriz. Hocayı bu sene biraz yorulmuş gördüm. Ben Ergin Ataman’ın Galatasaray sevgisi ve Galatasaraylılığını tartışma dışında tutuyorum. Gitmek isterse de kendisine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Kısa süre içinde masaya oturacağız. Bu sezon bazı olumsuzluklar olsada bizim Ergin hocaya güvenimiz tam.” dedi.

ATAMAN YÖNETİMLE KONUŞACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da desteğiyle kulübün iki yıl içerisinde 15 bin kişilik spor salonuna kavuşacağını belirten Ataman, hayalinin başarılar elde etmek olduğunu dile getirdi ve , “Hepimiz profesyoneliz. Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Sezon sonu başkanımız Dursun Özbek’le oturup kulübün hedeflerini konuşacağız. Önceliğim her zaman Galatasaray’dır.” dedi.

 

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın