galatasaray odeabank
Galatasaray Nef

Başkan Açıkladı, Ergin Ataman Kalıyor Mu ?

312görüntüleme

DURSUN ÖZBEK AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde beIN Sports’da Şansal Büyüka’nın sorularını yanıtlayan Galatasaray Spor Kulübü başkanı Dursun Özbek basketbol şubesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Koç Ergin Ataman’ın sözleşmesi, erkek basketbol şubesinin hedeflerini ve salon projelerini anlattı.
Başkan Dursun Özbek verdiği demeçte; “Stadın yanındaki spor salonu için ruhsatı 2 gün için alacağız. Spor salonunun inşaatı 1,5-2 ay sonra başlayacak. Gerekli izinler alındı. Ergin Ataman kalıyor diye düşünüyorum. Daha sezon bitmedi, konuşacağız. Bizim kriterlerimiz belli, Hocanın’da bu kriterleri kabul edeceğine eminim. Kalmasını isterim fakat son karar tabiki hocamızın. Sezonun bazı maçlarında taraftar ile olan çekişmeyi aile içi çekişme olarak görmek lazım. İstem dışı söylemler ve davranış biçimleri hep oluyor. Seneye Eurocup’tayız. Buna uygun bir takım oluşturacağız. Hedefimiz tekrar Eurocup’ta şampiyon olmak” dedi.
Ergin Ataman Darüşşafaka maçında hakeme hareketlerinden dolayı 3 maç ceza almış Efes maçında takımını tribünden takip etmişti. Fakat dün oynanan Demir İnşaat Büyükçekmece maçında salonda yerini almaması dikkat çekti. Tecrübeli koçun tatile çıktığı 3-4 gün içinde geri döndüğünde ise başkan Dursun Özbekle oturup yeni sözleşme imzalaması bekleniyor.
Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın