Albayrak Ergin Ataman'a destek çıktı

Abdürrahim Albayrak Ataman’a destek çıktı

YÖNETİM YANLIŞ YAPTI
Galatasaray’da yıllarca görev alan, son olarak 2018’deki başkanlık seçimlerinde adaylığını açıklayan Abdürrahim Albayrak, son dönemde çok tartışılan Ergin Ataman – Galatasaray Odeabank ayrılığı hakkında Fanatik gazetesine özel açıklamalarda bulundu. Camianın sevilen ve sempatik isimlerinden Albayrak, Ergin Ataman’a destek çıktı ve Dursun Özbek yönetimini eleştirdi.
Ergin Ataman konusunda Galatasaray yönetiminin yanlış yaptığını düşünüyorum. Ergin Hoca bugün için Türk basketbolunun en büyük değerlerinden birisidir, onun gitmesi kulüp için kesinlikle büyük bir kayıp olmuştur. Ben olsam asla gitmesine izin vermezdim. Kendisine gereken her türlü desteği verirdim. Sıkıntılı süreçte yalnız bırakıldığını düşünüyorum.
Dün CNN Türk’te Hakan Çelik’e konuk olan Galatasaray Odebank’ın eski Koçu Ergin Ataman, yönetimi ağır bir dille eleştirmiş, yalnızlaştırıldığını ve gereken desteği görmediğini dile getirmişti.
Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sisteme Ayak Uyduramayanlar: Galatasaray Odeabank

Geçtiğimiz sezonun EuroCup şampiyonu Galatasaray Odeabank, bu apoletle birlikte Euroleague’de mücadele etmeye hak kazanmıştı. Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonluğuna kadar bu başarı,...

Kapat