Obradovic Şampiyon 2017
Fenerbahçe Beko

Zejko Obradovic: “Amacımız bu kadroyu korumak”

244görüntüleme

OBRADOVİC ŞAMPİYONLUĞU DEĞERLENDİRDİ

Başarılı Koç Zejko Obradovic, 2016-2017 sezonunu şampiyonlukla noktalanmasının ardından açıklamalarda bulundu. Obradovic maç sonu i Fenerbahçe TV’ye verdiği demeçte ;

“Taraftarların verdiği destek için çok teşekkür ediyorum. Onlar çok önemli bir parçamız. Avrupa şampiyonu olduktan sonra play-off maçlarına başlayış şeklimizden çok memnunum. Bu hiç kolay değil. O başarıdan sonra oyuncularım müthiş karakter gösterdi, basketbol bilgilerini ortaya koydular ve bu pozisyona geldik. 9 maç oynadık play-off’larda. Özellikle son 2 maç çok zordu, uzatmaya gitti. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum, çok iyi bir takım ama oyuncularımı da tebrik ediyorum bu enerjiyi buldular ve bu zorlu maçtan geri gelmeyi başlardılar. Momentum Beşiktaş’taydı, 14 sayı öndeydiler. Herkes maçın bittiğini düşünüyordu ama benim oyuncularım öyle düşünmediler ve 14 sayıdan geri geldiler. Gerçek kahraman onlar. Müthiş bir sezon geçirdiler, çok güzel şeyler yarattılar. Taraftarlara da tekrar teşekkürler. Bu tarihi sezonun en büyük başrolü taraftarlarımız her zaman çok önemliler ve hep öyle olacaklar.

blank

Sonuna kadar savaşan ve asla pes etmeyen bir takım var. Hepimiz biriz ve birlikteyiz. Oyuncuların tatil zamanı geldi ama bizim amacımız şimdi çalışıp önümüzdeki sezona hazırlanmak. En büyük amaçlarımızdan bir tanesi de bu kadroyu korumak. Çünkü aynı şeyleri gelecek sezon da yaşamak istiyoruz. Genel Menajerimiz, antrenör ekibim, bütün ofis ekibi, sağlık ekibi tüm ekip bu başarının bir parçası. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın