Kostas Sloukas Fenerbahçe'den ayrılıyor mu ?
Fenerbahçe Beko

Menajeri açıkladı: Sloukas gidiyor mu ?

584görüntüleme

FENERBAHÇE YÖNETİMİ HAREKETE GEÇTİ

Şampiyonluklar kazanan ve harika bir sezon geçiren Fenerbahçe, rüya takımı korumak için kolları sıvadı. Başarılı Koç Obradovic’in gelecek sezon Kostas Sloukas’ı tekrar kadrosunda görmek istemesi üzerine yönetim çalışmalara başladı. Fenerbahçe yönetimi Solukas’ı kadroda tutmak için yıldız oyuncunun ücretinde de artışa gitmeyi planlıyor. Şu an 1.2 milyon euro kazanan tecrübeli oyun kurucuya yönetim zam yapacak.

2015 yazında Kostas Sloukas ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Fenerbahçe, kontratında +1 opsiyonunda iki tarafın da 30 Haziran’a kadar çıkış opsiyonu bulunuyor. Sloukas bu opsiyonu kullanmazsa takımda otomatik olarak kalacak. Öte yanda Olympiakos’lu taraftarlar sosyal medya da Sloukas’ın geri dönmesi için kampanya başlattı. Eski yıldızlarını tekrar takımda görmek isteyen taraftarlar Sloukas transferi için yönetime yoğun istekte bulunuyor.

blank

Kostas Sloukas’ın menajeri transfer dedikoduları hakkında verdiği demeçte; “Sloukas’a herhangi bir takımdan, herhangi bir teklif gelmedi. Fenerbahçe ile olan kontratı devam ediyor. Şu an burada mutlu ” ifadelerini kullandı.

27 yaşındaki Kostas Sloukas, bu sezon 60 maçta 24 dakika, %40.4 üçlük, 9.5 sayı, 2.4 ribaund, 4.4 asist istatistikleriyle mücadele etti.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın