Mahmut Uslu Fenerbahçe Doğuş

Mahmut Uslu, Fenerbahçe Doğuş’ta gidenleri açıkladı

FENERBAHÇE DOĞUŞTA YILDIZ OYUNCU GİDİYOR

Fenerbahçe Doğuş’ta yeni sezon öncesi kimlerin gideceği, kimlerin takımda kalacağı ve transfer çalışmaları netlik kazanmaya başladı. Fenerbahçe’de Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Topuk Yaylası’ndaki basınla sohbet toplantısında basketbol takımı ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulunurken, transfer çalışmalarını anlattı. Mahmut Uslu, futbol takımının yeni teknik direktörü Aykut Kocaman’a da övgüde bulundu ve futbolun Obradovic’i olarak nitelendirdi.

Mahmut Uslu basın toplantısında; “Aykut Kocaman, futbolun Obradovic’i. Erkek basketbol takımımızda Bogdan Bogdanovic gitti, Ekpe Udoh ve Jan Vesely muhtemelen kalıyor. Melli’yi de alıyoruz. Wanamaker ise önce NBA ile görüşecek sonra duruma göre hareket edeceğiz.

Biz Galatasaraylı sporcu almadık. Sinan Güler zaten Fenerbahçe taraftarıydı. Ben onun Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Yurt dışından daha yüksek bir teklif olsa da Gigi Datome, Fenerbahçe’yi tercih etti” açıklamalarını yaptı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Gigi Datome
Luigi Datome 3 yıl daha Fenerbahçe Doğuş’ta

İTALYAN YILDIZ TAKIMDA KALDI Rüya gibi geçen sezonun ardından kadroyu korumaya çalışan Fenerbahçe Doğuş'ta iç transferde Kostas Sloukas ve Barış...

Kapat