Kostas Sloukas

Kostas Sloukas: “Bogdanovic NBA’de olmayı hak ediyor”

Kostas Sloukas, Eurohoops’taki resmi blogunda yeni bir yazı paylaştı. Fenerbahçe Doğuş’un yıldız oyuncusu Fenerbahçe ve Bogdan Bogdanovic hakkında düşüncelerini kaleme aldı.

“Bu yaz Fenerbahçe ile olan kontratımı uzattım. 3 sene daha bu formayı giyeceğim. Fenerbahçe’nin ailem gibi olduğunu söyleyebilirim. Koç Obradovic’ten stafftaki son isme, Başkan Aziz Yıldırım’a kadar herkes bana çok güvendi. Ve ben de onlara çok güvendim. Aramızda gerçekten harika bir ortaklık var. Çok mutluyum. Bu kulüpte 3 yıl daha devam edeceğim için gurur duyuyorum.

Doğuş Grubu ile bir anlaşma imzalandı ve artık Fenerbahçe Doğuş’uz. Bundan dolayı mutluyum çünkü Doğuş, Dünya’nın en büyük şirketlerinden birisi. Onların Fenerbahçeli olduklarını biliyorum. Mutluyuz. Fenerbahçe ailesi büyüyor.

Siros Adası’nda düzenlenen turnuvada Fenerbahçe’den de takım arkadaşım olan Bogdan Bogdanovic’le birlikte forma giydik ve yine aynı takımdaydık. Herkes bana onu soruyor Bu belki de onunla takım arkadaşı olduğum son günler. Onunla 2 yıl boyunca harika bir işbirliğimiz ve arkadaşlığımız vardı. O muhteşem birisi ve aynı zamanda çok da çalışkan. Onun için umarım her şeyin en iyisi olur çünkü %99 olarak NBA’e gidiyor. Bogdan, NBA’de olmayı %100 hak ediyor. Çok iyi bir oyuncu. Umarım harika bir kariyeri olur.”

Kostas Sloukas’ın yazısının tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Berk Uğurlu, Pınar Karşıyaka'da
Berk Uğurlu, Pınar Karşıyaka’da

FENERBAHÇELİ GENÇ OYUNCU KİRALIK OLARAK TAKIMDAN AYRILDI İzmir temsilcisi Pınar Karşıyaka, bonservisi Fenerbahçe Doğuş'ta olan 21 yaşındaki ve 1.92 boyundaki...

Kapat