Kaptan Mahmutoğlu Seyirci Desteği İstiyor

SEYİRCİMİZLE DAHA İYİYİZ

Kaptan Melih Mahmutoğlu yaptığı açıklamada, “Üst üste 3 sene Final Four, çok büyük başarı. Sonu kupa olsun. Kolay da olmuyor. Uzun bir seriden geçiyoruz. İnşallah en sağlıklı şekilde Final Four’da oluruz. Tam takım olarak bu sezon 7 maç oynamış. Tam takımken yenemeyeceğimiz hiçbir takım yok. Gönül isterdi ki play off oynayan 3 Türk takımında Final Four’a kalması. Seyircimizle daha iyi oynayan takımımız. Bize artısı olacak. Taraftarla beraber kupayı kaldırmak düşüncesi heyecan veriyor. Kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Çok büyük olasılıkla tüm tribünler Final Four’da sarı lacivert olacak. Madrid ve Berlin’de düzenlenen Final Four organizasyonlarından taraftarlarımızın yarattığı atmosfere zaten aşikarız.” dedi.

UDOH KAPTANA SORU SORDU 

Basın toplantısında Ekpe Udoh, Melih’e  soru sordu.  Udoh, “Üçüncü kez üst üste final four’dasın. Nasıl bir motive oluyorsunuz” dedi. Melih’in cevabı ise şu oldu: “Bizim için önemli bir motivasyon kaynağı özellikle de Madrid olunca daha ayrı konsantre oluyoruz. Umarım daha uzun yıllar final fourda olurum ve Ekpe’nin kaptanlığını yapmaya devam ederim.Üçüncü kez üst üste Dörtlü Final’de olmak inanılmaz bir başarı. Kanımızın son damlasına kadar sahada savaşacağımızdan kimsenin şüphesi olması. Ülkemize hak ettiği şampiyonluğu getirmek istiyoruz. Takım olarak çok tecrübelendik. Kazanabilecek güçteyiz. Tek amacımız oraya en sağlıklı şekilde gitmek. Tam kadro olduğumuzda Avrupa’da yenemeyeceğimiz takım yok.” dedi.
Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Fenerbahçe Euroleague Medya Gününe Katıldı

EUROLEAGUE'DE FINAL FOUR ÖNCESİ MEDYA GÜNÜ Turkish Airlines Euroleague Play-off serisinde Panathinaikos Superfoods’u 3-0 ile geçerek üst üste üçüncü kez...

Kapat