blank
Fenerbahçe Beko

Jan Vesely’nin Dönüş Tarihi Belli Oldu!

240görüntüleme

Fenerbahçe Genel Yardımcısı Ömer Onan, Jan Vesely‘nin Nisan ayı sonunda antrenmanlara çıkabileceğini ve Final Four’a yetişeceğini umduklarını söyledi.

Çek yıldız Jan Vesely 20 Mart’ta Pınar Karşıyaka ile oynadıkları Spor Toto Basketbol Ligi maçında sağ aşil tendonunun sakatlamasından dolayı yapılan ilk açıklamaya göre 6 hafta boyunca sahalardan uzak kalacağı söylenmişti.

images

Ömer Onan tarafından yapılan açıklamaya göre Vesely’nin şu an için kendisini zorlamayarak sıçramadan şut attığını ve ağırlık çalışarak kendini hazırlamaya çalıştığını belirti. Real Madrid maçına yetişmesinin mümkün olamayacağını belirten Ömer Onan sözlerine şu şekilde devam etti:
“En büyük dileğimiz Final Four‘a sağlıklı şekilde yetişmesi. Bu ayın sonunda veya gelecek ayın başında takım antrenmanlarına başlayabilir.”

Vesely’nin menajeri Alexander Raskovic ise twitter hesabından, rehabilitasyon süreci ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Akif Enes Kütük
Küçüklüğünden beri bir garip basketbol aşığı, 2006'dan sonra Fenerbahçe ve 2006'dan önce Ülkerspor taraftarı, ODTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi ve BG'nin yöneticilerinden.. Basketbolseverin kendi gözünden..

Bir cevap yazın