Fenerbahçe Basketbol Genel Menajeri Maurizio Gherardini

Gherardini: “Buraya gelme rüyası sınırlı sayıda oyuncu için geçerli”

GENEL MENAJER GHERARDINI SEZONU DEĞERLENDİRDİ

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Maurizio Gherardini sezonu değerlendirdi ve transfer politikalarını anlattı. Rüya gibi bir sezon yaşayan takımın mimarlarından biri de kuşkusuz 61 yaşındaki tecrübeli menajer Maurizio Gherardini.

İtalyan Genel Menajer Maurizio Gherardini yaptığı açıklamada; “Bu sezon yaşadıklarımızı bir daha yaşamak kolay değil. Taraftarımız benzersiz. Avrupa’da kaç takımın böyle taraftarı var bilmiyorum. Biz neredeysek onlar oradalar. Onlar 6. Adamlar. Ancak böyle bir kulüpte, takımla, taraftarla kolay olacaktır mutlaka. Takımda çoğu kontratta opsiyon var. Bazılarını biz, bazılarını oyuncular kontrol ediyor. Planımızı biliyoruz, hazırız. Başarılı bir sezon geçirmemiz ve koçun burada olması transferleri kolaylaştırıyor. Tüm sezon ligde olduğu gibi transfer sezonunda da çok rekabetçi olmalıyız. Buraya gelmek isteyen çok oyuncu var. Buraya gelme rüyası sınırlı sayıda oyuncu için geçerli. İyi seçim yapmalıyız.” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Semih Erden hangi takıma gidiyor ?
Semih Erden’in Talipleri Arttı

HANGİ TAKIMA GİDECEK ? NBA patentli 31 yaşındaki tecrübeli milli pivot Semih Erden yeni sezonda parkeye geri dönüyor. Geçtiğimiz sezon...

Kapat