Final Four Savaşı Tişörtlerle Başladı

TİŞÖRTLER GÜNDEME OTURDU

Temsilcimiz Anadolu Efes’i geçip THY Euroleague’de Final Four’a yükselen yunan ekip Olympiakos, İstanbul’da düzenlenecek finaller öncesinde sansasyonel özel bir tişörtü piyasaya sundu. Fenerbahçe’de özel tişört hazırlayarak misilleme yaptı.

Anadolu Efes’i 5. maçta yenerek seriyi 3-2 kazanan ve adını Final Four’a yazdıran Yunan temsilcisi, Final Four için çıkarttığı tişört ile adeta gündeme oturdu.

İstanbul Boğazı ve Boğaziçi Köprüsü’nün yer aldığı tasarımda Ayasofya Camii’si de yer aldı. Tişörtte Ayasofya Camii’sine minare eklenmemesi ve altına İstanbul’un Yunanca yazılışı Konstantinopolis’un yazılması dikkat çekti. Ayrıca Konstantinopolis yazısının hemen altında Final Four’u simgeleyen 2017 yazısında yer alan nazar boncuğu da dikkat çekti.

FENERBAHÇE’DEN CEVAP GECİKMEDİ

Fenerium’un twitter hesabın üzerinden ”İstanbul, since 1453 (1453’ten beri İstanbul)” yazısı bulunan tişört görseli “Doğrusu bu” mesajıyla paylaşırken Olympiakos’un resmi hesabı da etiketleyerek misilleme yaptı.

RESMİ HESAPTAN PAYLAŞIM KALDIRILDI  

Paylaşımdan kısa bir süre sonra tişört görselinin olduğu tweet Fenerium hesabı tarafından kaldırıldı. Neden kaldırıldığı merak konusuyke, sebebi hakkında henüz resmi bir bilgi verilmedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Çinlilerin Yeni Gözdesi Stephon Marbury

ÇİNLİLER ADETA TAPIYOR NBA'in bir döneme damga vuran Stephon Marbury 2010 yılında Çin'e transfer olmuştu. Marbury, 7 yılda Çin'de çok sevildi....

Kapat