Bogdanovic Fenerbahçe

Fenerbahçeli Taraftarlardan Bogdanovic Seferberliği

TARAFTARLAR KAMPANYA BAŞLATTI

NBA takımlarından Sacremento Kings’e gidip gitmeyeceği merak konusu olan Sırp oyuncu Bogdanovic’in takımda kalması için taraftarlar büyük çaba sarf ediyor. Bu yıl harika bir sezon geçiren genç oyuncu için çok duygusal bir video hazırlayan taraftarlar, bu video için Bogdanovic’in ailesine dahi ulaştılar. Bogdanovic’in anne ve kız kardeşiyle dahi iletişim kuran Fenerbahçeliler, yıldız oyuncunun ailesine, kararını etkilememesi için videoda yer vermedi. Ancak içeriğiyle ilgili pek çok konuda destek aldılar. 2018 Euroleague Final-Four’unun Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yapılacak olmasına da vurgu yapan Sarı-Lacivertli taraftarlar, yıldız forvetin arkadaşlarına da ulaşıp içerik konusunda destek aldılar.

Oyuncu İlker Ayrık ve yönetmen Murat Şeker’in yer aldığı klipte Bogdanovic’e “bizimle kal” mesajı verildi.

Ortaya çok duygusal bir çalışma çıkaran F.Bahçeli taraftarlar bununla da yetinmiyorlar. Sosyal medyadan Bogdanovic’i adeta mesaj yağmuruna tutarak 25 yaşındaki oyuncunun kalması için ellerinden geleni yapıyorlar. Taraftarlar yıldız oyuncunun kalması için elinden geleni yapsada son karar Bogdanovic’in. Sırp yıldızın gelecek sezon için tercihini bu hafta içinde açıklaması bekleniyor.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Fenerbahçe Basketbol Genel Menajeri Maurizio Gherardini
Gherardini: “Buraya gelme rüyası sınırlı sayıda oyuncu için geçerli”

GENEL MENAJER GHERARDINI SEZONU DEĞERLENDİRDİ Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Maurizio Gherardini...

Kapat