blank
Fenerbahçe BekoTurkish Airlines Euroleague

Fenerbahçe’de Final Four Yemeği

466görüntüleme

YÖNETİM VE BASKETBOL TAKIMI ÖZEL DAVETTE BİR ARAYA GELDİ

THY Euroleague’de yoluna tam gaz devam eden, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken temsilcimiz Fenerbahçe Ülker , düzenlenen organizasyonda özel bir mekanda yemekte bir araya gelerek Final Four’a kalma başarısını kutladı. Davette yönetim ve basketbol takımı tam kadro yer alırken herkesin neşeli tavırları gözlerden kaçmadı. Yemeğe basketbolu takımının yanı sıra Başkan Aziz Yıldırım başta olmak üzere Başkanvekili Mithat Yenigün, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı, Önder Fırat, Ozan Balaban, Tahir Sarıoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleleri Selim Kosif, Cenk Başak, Barış Aydil ve Genel Koordinatör Tamer Yelkovan’da yer aldı.

KAPTAN VE KOÇ ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ

Kaptan Melih Mahmutoğlu, ” Güzel bir yemek organizasyonu oldu. Bizim amacımız, taraftarlarımızın verdiği desteği şampiyonlukla taçlandırmak. Final Four’da en iyisini yapmayı umuyoruz. Bunun için çok çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Koç Zeljko Obradovic ise “Final Four İstanbul’da olacak. Bu bir avantaj mı? sorusuna, Final Four için gelen ekipler içinde kıta değiştirecek tek takım biziz” şeklinde espirili bir yanıt verdi.

Fenerbahçe, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda 19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek 2017 Turkish Airlines Euroleague Final-Four organizasyonunun ilk maçında 19 Mayıs Cuma günü Real Madrid’le karşılaşacak.
Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın