blank
BSLFenerbahçe BekoGalatasaray Nef

Fenerbahçe ve Galatasaray Maçları Ertelendi!!

349görüntüleme

Spor Toto Basketbol Ligi 26. haftasındaki Fenerbahçe – Trabzonspor Medical Park karşılaşması, Fenerbahçe’nin Euroleague çeyrek final maçları dolasıyla sonraki bir tarihe ertelendi.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe Kulübü’nün Euroleague çeyrek final karşılaşmalarının yoğunluğu nedeniyle ligde oynayacağı Trabzonspor Medical Park maçının, 9 Mayıs 2016 tarihinde oynanmasına karar verildi.

blank

Ayrıca ULEB Eurocup’ta tarihinde ilk kez finale yükselmeyi başaran Avrupada’ki diğer temsilcimiz Galatasaray Odeabank’ın da Spor Toto Basketbol Ligi’nde oynayacağı Pınar Karşıyaka maçı, daha sonraki bir tarihe ertelendi.

Spor Toto Basketbol Liginin 27. haftasında 23 Nisan 2016’da oynanacak olan karşılaşmanın, 22 ve 27 Nisan tarihlerinde Galatasaray Odeabank’ın Fransız ekip Strasbourg ile Eurocup Final karşılaşmaları dolayısıyla Galatasaray tarafından yapılan başvurunun kabul edilmesi sonucu ileri bir tarihe ertelenmesine karar verildi.

Akif Enes Kütük
Küçüklüğünden beri bir garip basketbol aşığı, 2006'dan sonra Fenerbahçe ve 2006'dan önce Ülkerspor taraftarı, ODTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi ve BG'nin yöneticilerinden.. Basketbolseverin kendi gözünden..

Bir cevap yazın