Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı

Fenerbahçe ve Doğuş Grubu güçlerini birleştirdi

DEV BİRLEŞME GERÇEKLEŞTİ

Türk sporu ve Türk basketbolu için tarihi bir birleşme gerçekleşti. Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, Doğuş Grubu ile sponsorluk ve bir çok noktada işbirliği anlaşmasına vardı. Fenerbahçe ile Doğuş Grubu arasında 45 milyon dolar bedelle 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Sponsorluk anlaşması kapsamında 2017-2018 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca “Fenerbahçe Doğuş” adı altında mücadele edecek olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, elde ettiği zaferlere yenilerini eklemeyi hedefliyor. Öte yandan Twitter’da “Fenerbahçe Basketbol” hesabı da anlaşmanın ardından hesap ismini “Fenerbahçe Doğuş” olarak değiştirdi.

İşbirliğinin duyurulması amacıyla Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenen toplantısında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlarından Ali Yıldırım, Önder Fırat, Ozan Balaban, Yönetim Kurulu Üyelerinden Cenk Başak, Fenerium Genel Müdürü Mümtaz Karakaya, Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zejko Obradovic ve Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Maurizio Gherardini ile kulüp ve Doğuş Holding yetkilileri yer aldı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Jimmy butler Minnesota Timberwolves
Jimmy Butler meydan okudu, numarasını verdi

BUTLER NUMARASINI VERDİ Minnesota Timberwolves’ın yeni yıldızı Jimmy Butler, Wolves oyuncusu olarak tanıtıldığı basın toplantısında cep telefonu numarasını vererek adeta...

Kapat