blank
Fenerbahçe BekoTurkish Airlines Euroleague

Fenerbahçe Euroleague Medya Gününe Katıldı

303görüntüleme

EUROLEAGUE’DE FINAL FOUR ÖNCESİ MEDYA GÜNÜ

blank

Turkish Airlines Euroleague Play-off serisinde Panathinaikos Superfoods’u 3-0 ile geçerek üst üste üçüncü kez Final Four oynamaya hak kazanan Fenerbahçe Ülker , Medya Günü’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu medya gününde eğlenceli anlar yaşandı. Udoh kaptan Melih Mahmutoğlu’na gazetci gibi oturup sorular sordu. Bütün oyuncular ve teknik ekiple yapılan röportajlar sonucuna göre takımın bu sene kendine güveni tam.
Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da organize edilen Euroleague Final Four Medya Günü’nde ilk önce tüm oyuncular, basın mensuplarıyla bir araya geldi ve bire bir soruları yanıtladılar. Fotoğraf çekiminin ardından BaşantrenörZeljko Obradovic, Genel Menejer Maurizio Gherardini ve Takım Kaptanı Melih Mahmutoğlu basın mensuplarına açıklamalar yaptı, soruları yanıtladı.

OBRADOVIC : O GECE ÇOK FARKLI OLACAK

blank

Obradovic, “Final Four’da ki en büyük problemimiz Asya kıtasından Avrupa kıtasına gitmek olacak. Tabii ki şaka. Önemli olan maçın yeri değil sahada ne yapacağımız. Real Madrid maçına hazırlanmak için yeterli zamanımız var. 25 yıl önce Euroleague şampiyonu olmuştum. 25 yıl oldukça uzun bir süre ama motivasyonum hala aynı. Final-Four oynamak çok önemli bir tecrübe. Oyuncularımın çok iyi çalışıp bu fırsatı değerlendirmesi lazım. Final-Four tecrübesi olan oyuncularımız var. O akşam her şeye hazır olmamız gerekiyor. Özellikle de psikolojik olarak” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=g4tSqse98Kg

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın