fenerbahçe ankara ziyareti
Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe, Cumhurbaşkanı ve Anıtkabir’i Ziyaret Etti

591görüntüleme

FENERBAHÇE ERDOĞAN VE ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

THY Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı ziyaretleri için Ankara’ya gitti. Sabah saatlerinde özel uçakla Ankara’ya giden Fenerbahçe kafilesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Külliye’de ziyaret etti. Fenerbahçe, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Euroleague Kupası’nı da götürdü. Erdoğan oyuncularla sohbet edip şakalaştı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra Rıdvan Dilmen’de bu ziyarette yer aldı. Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a üzerinde isminin yazılı olduğu bir basketbol forması hediye etti. Obradovic de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Fenerium tarafından üretilen bibloları takdim ederken; oyuncular ise üzerinde tüm takımın imzasının yer aldığı şampiyonluk tişörtü verdi.

Fenerbahçe kafilesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettikten sonra Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı. Yöneticiler, camianın önde gelen isimleri ve oyuncular Anıtkabir’i gezdi. Ziyaretin sonunda kafile Anıtkabir merdivenlerinde Euroleague kupasıyla beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anıtkabir ziyaretinde Aziz Yıldırım mozoleye çelenk bıraktı. Saygı duruşunun ardından Aziz Yıldırım, Anıtkabir Anı Defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın