fenerbahçe ankara ziyareti

Fenerbahçe, Cumhurbaşkanı ve Anıtkabir’i Ziyaret Etti

FENERBAHÇE ERDOĞAN VE ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

THY Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı ziyaretleri için Ankara’ya gitti. Sabah saatlerinde özel uçakla Ankara’ya giden Fenerbahçe kafilesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Külliye’de ziyaret etti. Fenerbahçe, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Euroleague Kupası’nı da götürdü. Erdoğan oyuncularla sohbet edip şakalaştı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra Rıdvan Dilmen’de bu ziyarette yer aldı. Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a üzerinde isminin yazılı olduğu bir basketbol forması hediye etti. Obradovic de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Fenerium tarafından üretilen bibloları takdim ederken; oyuncular ise üzerinde tüm takımın imzasının yer aldığı şampiyonluk tişörtü verdi.

Fenerbahçe kafilesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettikten sonra Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı. Yöneticiler, camianın önde gelen isimleri ve oyuncular Anıtkabir’i gezdi. Ziyaretin sonunda kafile Anıtkabir merdivenlerinde Euroleague kupasıyla beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anıtkabir ziyaretinde Aziz Yıldırım mozoleye çelenk bıraktı. Saygı duruşunun ardından Aziz Yıldırım, Anıtkabir Anı Defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Warriors koç steve kerr
Steve Kerr Ne Zaman Dönecek?

STEVE KERR SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI 2017 NBA Finali’ne yükselen Golden State Warriors’da Koç Steve Kerr’ün rahatsızlığı hala ciddiyetini...

Kapat