Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko’da Ali Muhammed Ayrılığı

88görüntüleme

Fenerbahçe Beko, oyuncusu Ali Muhammed ile yollarını ayırdı. Kulübün yaptığı resmi açıklamada Ali Muhammed’e teşekkür edildi.

Fenerbahçe Beko’nun resmi açıklamasında oyuncusu Ali Muhammed (Bobby Dixon) ile devam edilmeyeceği belirtildi.

2015-2016 sezonundan itibaren Fenerbahçe forması taşıyan 38 yaşındaki milli basketbolcunun ayrılığı hakkında ayrıntılar haberimizde…

Başarılarda Ali Muhammed’in Katkısı Unutulmadı

Fenerbahçe Beko’nun resmi açıklamasında 2015-2016 sezonundan beri Fenerbahçe forması taşıyan ve takımın elde ettiği pek çok tarihi başarıda imzası olan Ali Muhammed ile yolların ayrıldığı ifadelerine yer verildi.

Ali Muhammed’in, Fenerbahçe’de bulunduğu sürede EuroLeague’in en özel oyun kurucularından biri olarak kendini ispat ettiği, çok çalışmanın ve ne olursa olsun pes etmemenin temsilcilerinden biri olduğu vurgulandı.

Aynı zamanda oyuncunun Türkiye A Milli Takım’ındaki kariyerindeki başarılarına da değinilen kulüp açıklamasında takımın unutulmazları arasına giren Ali Muhammed’in isminin takımda yaşatılacağı belirtildi. Fenerbahçe’ye sağladığı katkılardan ötürü oyuncuya teşekkür edilerek kariyerinde sonsuz başarılar dileğinde bulunuldu.

Bir cevap yazın