Emre Belözoğlu'ndan Obradovic için övgü dolu sözler

Emre Belözoğlu: “Obradovic bana her gün bağırsın isterdim”

EMRE’NİN OBRADOVİC HAYRANLIĞI

Medipol Başakşehir’in tecrübeli orta sahası Emre Belözoğlu, beIN SPORTS’a özel açıklamalarda bulundu. Uzun yıllar Fenerbahçe formasını giyen ve her fırsatta Fenerbahçe sevgisini dile getiren 37 yaşındaki Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’nin THY Euroleague şampiyonluğunu ve Koç Zeljko Obradovic’le ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Emre Belözoğlu verdiği demeçte; “Fenerbahçe’nin THY Euroleague’de elde ettiği çok büyük bir başarı. Türk basketbol tarihinde bu bir ilk. Fenerbahçe’nin kadro kalitesi THY Euroleague’in üstündeydi ve başlarında da herkesin hayran olduğu bir hoca var. Onun hırsını gördükçe kendimi yetersiz buluyorum. Çok güzel örnek ve mükemmel bir başarı. Umarım devamı gelir. Diğer kulüpler de bu yapılanmayı örnek alırlar ve daha büyük başarılar elde ederler. Zeljko Obradovic bana her gün bağırsın isterdim. Çok iyi anlaşırdık, inanıyorum o da beni çok severdi. Hocam olmasını isterdim. Ben sevdiğim insanı baş tacı ederim ve sevdiğimi belli ederim. Sevmediğimi de çok hissettiririm o da ayrı bir konu…” ifadelerini kullandı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ufuk Sarıca TBL Final 2017
Ufuk Sarıca: “Euroleague, Avrupa’daki en güçlü organizasyon”

UFUK SARICA TAKIMINA GÜVENİYOR Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca maç sonu yaptığı açıklamada; "Kendi açımızdan müthiş bir maç oldu....

Kapat