blank
Fenerbahçe Beko

Ekpe Udoh: ”NBA’e gitmiş olmak için gitmek istemiyorum.”

480görüntüleme

Başarılı pivot Ekpe Udoh ve Robin Van Persie fanatik gazetesinin sorularını yanıtladı. Udoh sordu Van Persie cevap verdi, Van Persie sordu Udoh cevapladı. İşte önemli notlar:

RVP: Lebron James’i kendine örnek alıyor musun?

UDOH: Elbette her sporcunun kendine rol-model aldığı birisi vardır. Saha içinde ve saha dışında Lebron James çok farklı bir figür. Onunla birkaç kez karşılaşma imkânı da bulmuştum. Gerçekten yaptığı her şeyin, tüm çalışmaların karşılığını alan birisi.

RVP: Peki şunu sormak istiyorum, bireysel bir antrenörün, fizyoterapistin var mı? Yoksa kulüpteki antrenörler mi sana bu konuda yardımcı oluyor?

UDOH: Kesinlikle harika bir ekibimiz var. Müthiş antrenörlere, çok iyi fizyoterapistlere sahibiz. Her gün onlarla çalışma şansı buluyoruz. Bunu sürekli daha fazla yapmak zorundasınız. Bazı egzersizler olmazsa olmaz.

RVP: Yeniden NBA’de oynamak istiyor musun?

UDOH: NBA’e gitmek için gitmek istemiyorum. Burada, Fenerbahçe’de çok güçlü bağlar oluşturdum. Herkes sevgisini en üst seviyede vermeye çalışıyor. Kulüp sürekli olarak büyüyor ve farklı sporların yapıldığı büyük bir kulübe sahibiz. Kendimi buraya ait hissediyorum ve başka bir karar vermek zor olabilir, çünkü burayı çok seviyorum.

 

Site varsayılanı

Bir cevap yazın