Udoh Vesely tatilde
Fenerbahçe Beko

Ekpe Udoh ve Jan Vesely tatilde

652görüntüleme

FENERBAHÇELİ YILDIZ OYUNCULAR TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

Rüya gibi bir sezon geçiren Fenerbahçe’nin tecrübeli yıldız oyuncuları Ekpe Udoh ve Jan Vesely, sezonun yorgunluğunu atmaya başladı. Pota altının iki devi, tatillerini yurtdışında gerçekleştiriyor. Başarılı ve yorucu bir sezon geçiren iki yıldız tatili fazlasıyla hak etti.

Fenerbahçe’nin sempatik yıldızı Ekpe Udoh tatilde ailesini ziyaret etmek için anavatanı olan Nijerya’nın yolunu tuttu. Amerika’da doğup büyümesine rağmen ailesi Nijeryalı olan Ekpe Udoh’un 2 kız kardeşi ile 1 erkek kardeşi var. Ekpe Udoh, “Aile” notunu düştüğü fotoğrafına Nijerya bayrağını etiketlemeyi de unutmadı.

blank

Fenerbahçe’nin bir diğer yıldız ismi olan Jan Vesely ise tatile eşi ile çıktı. Tecrübeli Çek yıldız güneş, deniz ve sevdiği kadın üçlüsüyle yeni sezona enerji depoluyor. Jan Vesely tatil için Yunanistan’nın Mikonos Adasını tercih edenlerden. Mikonos’ta yorucu sezonun stresini atan Jan Vesely tatili Avrupa basketbolunu önemli isimlerinden Ioannis Bourousis ile birlikte geçiriyor. Panathinaikos’ta oynayan 33 yaşındaki tecrübeli yıldız, Jan Vesely ile sıkı dost. Çiftlerin tatillerinde keyifler yerinde…

blank

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın