Ekpe Udoh NBA

Ekpe Udoh NBA yolcusu

UDOH AYRILIK SİNYALİ VERDİ

New York Times’ın haberine göre Fenerbahçe Doğuş forması giyen Ekpe Udoh veda sinyali verdi. Ekpe Udoh New York Times’a gelecek planları, Türkiye ve daha pek çok şey hakkında açıklamalarda bulundu.

“Nihayetinde bu da bir iş. NBA de dünyadaki en iyi lig. Kim en iyi yerde bulunmak istemez ki? Çıkan transfer dedikoduları hakkında şu an yorum yapmak istemiyorum. Fenerbahçe’de başarılı bir sezon geçirdim. Koç Obradovic gerçek bir öğretmen. Ona minnettarım.

Atatürk’ü çok seviyorum. Kusursuz biri değil ama yaptıkları şeyler harika. Özellikle kadınlara verdiği haklar nedeniyle onu çok seviyorum. Kadınları daha fazlasını yapmaya, daha akıllı olmaya zorlamış. Çok etkileyici.

Türkiye çok hoş ve güzel bir ülke. Aslında alıştığımdan farklı bir kültür. ABD’de yaşarken bombalı saldırıları, dünyada Müslüman halkların gündemini görüyorsunuz. Önce diyorsunuz ki o yüzden, ‘Aman Tanrım, bunca kargaşa ile ben nasıl başa çıkarım?’ Sonra çıkıyorsunuz dışarı, ‘Ne güzel burası!’ diyorsunuz.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi hakkında ; “Oraya bakınca Beyaz Saray sıradan bir ev gibi gözüküyor. Oranın büyüklüğü inanılmaz. Acayip bir şey! Her köşede de bir koruma var.”

Ekpe Udoh ile NBA takımlarından Wolves ve 76ers uzun rotasyonu açısından ciddi olarak ilgileniyor.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
NBA tarihinin en pahalı imzası atıldı!

STEPHEN CURRY'DEN REKOR İMZA  Golden State'in yıldız basketbolcusu Stephen Curry, sözleşme uzatma konusunda yönetimle her konuda anlaştı. 2015 ve 2016'nın...

Kapat