Tosic Fenerbahçeli basketbolcularla vakit geçiriyor

Dusko Tosic: “Fenerbahçeli basketbolcularla vakit geçiriyorum”

VATANDAŞLARIMLA VAKİT GEÇİRİYORUM

Beşiktaş’ın tecrübeli Sırp defans oyuncusu Dusko Tosic, ülkesinde yayın yapan Vesti gazetesine özel bir röportaj verdi. 33 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’ın şampiyonluğunu değerlendirirken, boş zamanlarında İstanbul’da nasıl vakit geçirdiğini anlattı. Dusko Tosic, Türkiye’de boş vakitlerini en çok ezeli rakipleri olmasına karşın, Fenerbahçe Basketbol Takımında oynayan vatandaşlarıyla geçirdiği dile getirdi.

Tosic verdiği demeçte; “Boş vakitlerimde Ailem ilk sırada gelir. Takımda Mitrovic ile de iyi bir iletişimim var. Ancak zamanımın çoğunu Fenerbahçeli basketbolcular Pero Antic, Bogdan Bogdanovic ve Koç Obradovic ile geçiriyorum. Onlarla birlikte vakit geçirmekten zevk alıyorum. Vatandaşlarımla vakit geçirmek en iyisi. Çok yoğun olduğum için gezmek için pek fırsatım olmuyor. Türkiye’yi ve İstanbul’u çok seviyorum.” açıklamasında bulundu.

Deneyelim Sırp oyuncu Dusko Tosic yaklaşık beş yıldır futbol kariyerini ülkemizde sürdürüyor.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Chris Paul Clippers’a veda etti

CP3 LOS ANGELES CLIPPERS'A VEDA ETTİ Houston Rockets’ın geçtiğimiz günlerde Clippers'tan yıldız oyun kurucu Chris Paul’u kadrosuna katmasının ardından Chris Paul kişisel...

Kapat