DATOME ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

DATOME TAKIM ARKADAŞLARINA GÜVENİYOR

Euroleague Final Four Medya Günü sonrası Luigi Datome FB TV ‘ye yaptığı açıklamada , “Burada olmak müthiş bir his. Bunun için çok çalıştık ve şua anda Final Four’un tadını çıkarma zamanı.

Kolay olmadı, sistem değişikliğinden dolayı herkes sezon içinde aynı zorlukları yaşadı. Bu süreçte hiç endişelenmedim. Kötü dönemlerimiz oldu ama arkadaşlarıma ve teknik heyete güvenim sonsuzdu,  çünkü çok çalıştık. Final Four’da nasıl bir şey yaşayacağımızı tahmin edemiyorum ama bunun için çalışacak zamanımız var. En önemli silahımız herkesin sağlıklı olması. Sonuna kadar birbirimize güveniyoruz ve başaracağımıza inanıyoruz.

Final Four’un İstanbul’da yapılacağı açıklandığı an itibaren bizde beklenti oluşturuldu. Bu noktaya gelmek kolay değildi. Basketbol adına İstanbul Avrupa’nın en önemli merkezlerinden. Şehir olarak da dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Bu şehirde ve bu takımdan olmaktan dolayı çok mutluyum. Harika bir taraftar topluluğumuz var. İstanbul’da olmasına taraftarlarımız açısından seviniyorum, inşallah onlara hayatların en güzel hediyelerini vereceğiz. Onlar bir çok şeyi hak ediyor” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kaptan Mahmutoğlu Seyirci Desteği İstiyor

SEYİRCİMİZLE DAHA İYİYİZ Kaptan Melih Mahmutoğlu yaptığı açıklamada, "Üst üste 3 sene Final Four, çok büyük başarı. Sonu kupa olsun....

Kapat