blank
Fenerbahçe BekoKadınlar Basketbol

Aziz Yıldırım YDÜ Başkanını Tokatladı !

352görüntüleme

MAÇ ÖNCESİ PROTOKOL KARIŞTI

Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe takımları arasında oynanan Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisi ilk maçı öncesi protokol tribününde oluşan kargaşa sonrası büyük kavga çıktı. Caferağa Spor Salonu’nda iki takımın yöneticileri oturacak yer sorunu yüzünden birbirlerine tekme tokat girdi. Aziz Yıldırım, beraberindeki yöneticiler Salih Ozan Balaban ve Ali Cenk Başak’la salona geldi. Fenerbahçe Kulübünün eski yöneticisi, YDÜ Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör’ün, misafir takım yöneticilerini karşılaması esnasında protokol tribününde karışıklık sonrası arbede yaşandı.

blankAZİZ YILDIRIM TOKATLADI

Yer kavgası yüzünden Aziz Yıldırım’ın Işık Eyigüngör’e tokat atmasıyla iki kulüp yöneticilerinin birbirlerine tekme tokat girdi. Fenerbahçe yöneticisi Ali Cenk Başak, sahaya inerek YDÜ yöneticilerinin bulunduğu bölüme geçmek istedi. Güvenlik görevlilerince zor sakinleştirildi ve salon dışına atıldı. Son periyotta hıncını alamayan Aziz Yıldırım bu kez Mahmut Uslu ile birlikte Eyigüngör’ün üzerine doğru yürüdü. Işık Eyigüngör oturduğu yerden kalkarak salonun üçüncü katına çıktı. Eyigüngör maç sonu emniyete giderek Aziz Yıldırım’dan şikayetçi oldu.

AZİZ YILDIRIM HODRİ MEYDAN DEDİ

Yıldırım maç sonu yaptığı açıklamada, “Buraya gelemez diyorlardı. Geldim, gereğini yaptım. Daha da çok yapacağım. Salı günü de bu salona geleceğim. Fenerbahçe başkanı her yere girer. Bunlar kendilerini dev aynasında görüyorlar. Bu salonu bizim yöneticilerimiz yaptırdı. Bize saygı göstermediler. Tokat attım. Şikayet etse nolur ?” dedi.

 

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın