Aziz Yıldırım Fikret Orman tartışma
Fenerbahçe Beko

Aziz Yıldırım Fikret Orman’ı Uyardı

466görüntüleme

AZİZ YILDIRIM, FİKRET ORMAN’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Fenerbahçe Olağan Mali Kurul’da Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ı eleştiren Aziz Yıldırım; “Sayın Başkan ne söylediğinin farkında değil. Fenerbahçe’nin Avrupa Şampiyonu olması ve onların şampiyonluğuyla aynı döneme gelmesi, dünyada ve Türkiye’de bu şampiyonluğun yankılarından dolayı altında ezildi. Dava bu. Fikret Orman kendisi ile çelişiyor. İki sene önce Top 16’ya kaldıklarında şampiyon olacak kadro kuracağını söylemişti. Şimdi hırsızlık diyor. Sayın başkan ne söylediğinin farkında değil. Euroleague, devlet kurumunun da sponsor olduğu bir organizasyon. Devlet finali İstanbul’a getirmek için büyük çaba harcadı. ‘Euroleague hırsızlıktır’ diyerek devletin en büyük kurumlarına kadar sataşmış oluyor. Dikkat etsin…

Fenerbahçe milyonların canlı yayında izlediği bir organizasyonda Türkiye’nin reklamını yapmıştır. Bir de herkes kendi kulübü ile ilgili konuşsun diyor. Sen her gün Fenerbahçe’yi konuşuyorsun. Bizden sana oyunlar geldi biz bir gün konuşmadık. Konuşmayı da düşünmüyoruz. Bu kadar Fenerbahçe kompleksine girmeyin lütfen. Söylediği sözlere dikkat etsin. Şenol Güneş’e, THY Euroleague Final Four’u Avrupa Şampiyonu olarak tamamlayan erkek basketbol takımımızın tüm ülkemizi gururlandıran tarihi ve üstün başarısı nedeniyle sevinci bizlerle paylaştığı tebrik mesajı nedeniyle şahsım, antrenörümüz Obrodoviç ve tüm ekibizim adına teşekkür ederim.

Yıldırım Boğaz Köprüsü’ndeki Fenerbahçe bayrağının yakılmasıyla ilgili;

“Bayrağı astık bayrağı yakıyorlar. Niye yakıyorsunuz bayrağı gelin yanına siz de asın. Barış, dostluk, kardeşlik deniyor madem ki spor için. Gelin oraya asın. Beraber altından gecelim korkmayın. Biz Beşiktaş’ın bayrağının altından geçiyoruz.” dedi.

Aziz Yıldırım’ın Konuşmasının 1.Bölümü

https://www.youtube.com/watch?v=A1yPi7HrlLA

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın