Erman Kunter Ligimizi Değerlendirdi

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Erman Kunter, Galatasaray Lisesi’ndeki 150. yıl kutlamalarına katılan isimlerden biriydi.

Kunter burada Eurocup’ta 11 Ekim Çarşamba günü karşı karşıya geleceğimiz Bayern Münih maçı öncesi takımın son durumu hakkında bilgi veren Erman Kunter şu ifadeleri kullandı:

Dikkatli oyuncu seçimi yapmaya çalıştık. Biraz daha fazla mesai harcıyoruz. Biraz genç oyunculara ağırlık veriyoruz. Teknik kadro burada çok önemli. Bir uyum içinde çalışması bize çok önemli şeyler sağlıyor.

Kötü bir hazırlık dönemi geçirmedik ama epey bir sakatlık yaşadık. Güçlü bir takım Bayern Münih. Bizim için kolay değil. İnişlerimiz çıkışlarımız olacak. Yeni kurulan takımların biraz zamana ihtiyacı var.

Ligimiz de çok kuvvetli bir lig. Ligimizin en kaliteli lig olduğunu söyleyemem ama en bütçeli lig olduğunu söyleyebilirim. Bizim de iş yapabileceğimiz bir bütçemiz var.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Göksenin Köksal’dan Fenerbahçe Açıklaması

Fenerbahçe taraftarıyla arasındaki sorun hakkında konuşan Göksenin, Yazın milli takımdayken de söyledim, Fenerbahçe taraftarının bir kısmının bana ön yargısı var. Bundan 5 sene...

Kapat