TBL 2016-2017 Sezonu İkincisi Beşiktaş
Beşiktaş Sompo Japan

Ufuk Sarıca: “Harika bir takıma karşı güzel bir seri oynadık”

336görüntüleme

UFUK SARICA SEZONU DEĞERLENDİRDİ

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca maç sonu kaçan şampiyonluğu değerlendirdi. Tecrübeli Koç verdiği demeçte ;

“Dört maçı da aynı şekilde oynadık. Çok kritik iki hata yaptık. Bugün kazanıp seriyi uzatmak istiyorduk. Her ne kadar boş tribünlere karşı oynasak da devam etsin istiyorduk. Elimizden geleni yaptık ama olmadı. O veya bu sebepten dolayı kaybettik. Harika bir takıma karşı güzel bir seri oynadık. Keşke maç seyircisiz olmasaydı da Beşiktaş taraftarı takımını alkışlasaydı, Fenerbahçe’yi izleme şansına sahip olsaydı. Fenerbahçe’yi kutluyorum. Dikkatleri hiç dağılmıyor. Böyle takımlar, büyük takımlardır. Sezonu iyi geçirdik. Bizden daha iyi olan veya olabilecek takımlara kafa tuttuk ve Fenerbahçe ile finali paylaştık. Sezon başında da dediğimiz gibi, son topa kadar mücadelemizi sürdürdük. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. İyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra organizasyonu geliştirmek gerekiyor.” dedi.

blank

Beşiktaş Sompo Japan Fenerbahçe karşısındaki son galibiyetini 9 Mayıs 2012’de aldı. Daha sonra oynanan 15 karşılaşmadan ise mağlup ayrılan taraf oldu.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın