beşiktaş sompo japan

Ufuk Sarıca: “Bütün maç iyi oynadık”

UFUK SARICA MAÇI DEĞERLENDİRDİ

Beşiktaş Sompo Japan’ın başantrenörü Ufuk Sarıca Anadolu Efes’e karşı oynanan oyun ve alınan skordan memnun.

Tecrübeli Koç Sarıca maç sonu verdiği demeçte ; “Geride kapattığımız ilk periyodu da iyi oynadığımızı söyleyebiliriz. Bütün maç iyi oynadık. İlk çeyrekte ribaund almakta zorlandık. Daha sonra oyunu ve skoru dengeledik. Anadolu Efes’i üst üste yenmek önemli. Bugün tempoyu iyi ayarladık. İkinci periyotta ribauntları dengeleyince skora da yansıttık. Bundan dolayı mutluyum. Açıkçası sadece bir maç kazandık.  Bir maç kazanmak şu an için bir anlam ifade etmiyor. Seride galibiyetlerin devamını getirmek istiyoruz. Anadolu Efes’i iki haftalık bir süreçte arka arkaya yenmek bizim için önemli. Perşembe günü de kazanıp saha avantajını devam ettirmek istiyoruz. Basketbol seyirci ve taraftarla güzel. Bugün taraftarın galibiyette çok büyük katkısı vardı. Umuyorum Perşembe günü bir koltuk bile boş kalmaz.” dedi.

Maçın ardından tribünler Ufuk Sarıca’ya sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarlar Sarıca’ya tezahüratlarda bulundu. Koç sahanın ortasına gelerek bütün taraftarları selamladı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
bjk anadolu efes playoff
Kartal Yüksek Uçtu 90-71

BEŞİKTAŞ FARKLI KAZANDI Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off yarı final ilk maçında Beşiktaş Sompo Japan sahasında Anadolu Efes'i 90-71...

Kapat