Ufuk Sarıca
Beşiktaş Sompo JapanFenerbahçe Beko

Ufuk Sarıca: “Böyle olayların kimseye faydası yok”

1.22bingörüntüleme

Beşiktaş Sompo Japan’ın başantrenörü Ufuk Sarıca maç sonu verdiği demeçte;

“Basketbol konuşmak istiyoruz ama olaylar üzücü. Böyle olayların kimseye faydası yok. Ses bombalarının hiçbir takıma faydasını göremiyorum. Bir final maçında salonun boşaltılması, basketbol adına üzüntü verici bir durum. Güzel bir seri oynanıyor. Buraya basketbol adına gelenler de var. Kazanma noktasında olduğumuz maçta salon boşaltıldı. Bazı taraftar grupları olayı başka boyutlara götürüyor. Obradovic’le olaylar hakkında konuştum, o da üzgündü ben de üzgündüm.

İkinci yarıda bizi kovalayan Fenerbahçe vardı. Maçın sonunda herkesin konsantrasyonu dağıldı. Gereken faulü iki defa yapamadık. Bunlar basketbolda ne ilk ne son. Daha az hata yapmanız gerekiyor. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum. Skor bizim için sıkıntılı. Bu maçı kazanabilseydik, daha rahat bakabilirdik. Her şeye rağmen cuma günü elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Beşiktaş Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde oynanacak serinin dördüncü maçı yarın saat 20.00‘de başlayacak. beIN Sports3 ve NTV Spor kanallarından canlı yayınlanacak mücadeleyi Zafer Yılmaz, Yener Yılmaz, Altuğ Köselerli hakem üçlüsü yönetecek.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın