Fikret Orman iftar yemeği bjk derneği
Beşiktaş Sompo Japan

Fikret Orman: ” Bakarsınız takımı sahadan çekeriz…”

371görüntüleme

FİKRET ORMAN SİTEM ETTİ 

1903 Karakartallar Derneği’nin Swissotel The Bosphorus’ta düzenlediği iftar yemeğinde konuşan Fikret Orman; “Hemen hemen her yerde derneklerimiz var. Tek amacımız Beşiktaş’ı iyi temsil etmek. Bu sadece bizim görevimiz değil. Beşiktaşlı olan herkesin üstlenmesi gereken görevlerden biri. Bir yerden sonra bizim de zamanımız ve gücümüz yetmiyor. Yarın basket maçımız var. Bakarsınız takımı sahadan iki üç kere çekeriz. Artık moda olmuş, ceza alınmıyormuş. Bu olayı yaşadık ve gördük. Anadolu Efes’in sahayı bir süreliğine terk etti. Biz de sahaya bir girer bir çıkarız. Yarın bütün taraftarlarımızı maça bekliyorum. İnşallah finalde de hayırlısı olur.” açıklamasında bulundu.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off yarı final serisi dördüncü maçında Anadolu Efes ile Beşiktaş Sompo Japan bugün karşı karşıya gelecek. Anadolu Efes’in ev sahipliğinde, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 20.00’de başlayacak.

Beşiktaş Sompo Japan, maçı kazandığı takdirde adını finale yazdıracak. Anadolu Efes üstünlüğüyle tamamlanması durumunda ise seride 5. ve son maç yine siyah-beyazlıların sahasında oynanacak.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın