Servet Özsüner Samsun'un yeni koçu
Beşiktaş Sompo Japan

Beşiktaş’ta Şok Ayrılık

615görüntüleme

UFUK SARICA’NIN YARDIMCISI SAMSUN’A GİTTİ

Spor Toto Basketbol Süper Ligi finalisti Beşiktaş Sompo Japan’da ilk ayrılık teknik ekipten geldi. Baş Antrenör Ufuk Sarıca’nın yardımcılığını yapan Servet Özsüner Beşiktaş’a veda etti. Bu sezon oldukça başarılı bir sezon geçiren Beşiktaş’ta övgüyü hak edenlerin başında gelen isimlerinden biride kuşkusuz Özsüner oldu. Servet Özsüner bu sezon TBL’de iddialı bir kadro kurmaya hazırlanan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Uzun yıllar deneyimli koçların yardımcılığını yapan Özsüner ilk defa koçluk deneyimini yaşayacak.

Ufuk Sarıca’nın 4 yıldan bu yana yardımcılığını yapan 35 yaşındaki genç antrenör, Sarıca’nın Pınar Karşıyaka ve Beşiktaş’ta kazandığı başarılarda büyük pay sahibi olan kişilerin başında geliyordu. Özsüner, kariyeri boyunca bir BSL şampiyonluğu, bir Türkiye Kupası ve bir Cumhurbaşkanlığı Kupası zaferi yaşadı.

blank

Servet Özsüner, ”Beşiktaş camiasında bana gösterilen güven için başta başkanımız Fikret Orman olmak üzere, yöneticilere ve sevgili Baş Antrenörüm Ufuk Sarıca ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi ve Beşiktaş Sompo Japan’a veda etti.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın