Earl Clark- Erkan Veyseloğlu

Beşiktaş iç transferde 2 oyuncuyla anlaştı

EARL CLARK ve ERKAN VEYSELOĞLU BEŞİKTAŞ’TA KALDI

Geçtiğimiz sezon oldukça başarılı olan Ufuk Sarıca yönetimindeki Beşiktaş, yeni sezon öncesi kadroyu korumak için çalışmalara başladı. Beşiktaş iç transferde, tecrübeli forveti Erkan Veyseloğlu (2.00-1983) ile 2 yıllık, Birleşik Amerikalı oyuncusu Earl Clark (2.08-1988) ile de 1 yıllık sözleşme yenilendiğini resmi sitesinden açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamalar şu şekilde;

“2016-2017 sezonunda Beşiktaş Sompo Japan Takımımız’ın başarılı performansında büyük katkısı olan Birleşik Amerikalı basketbolcumuz Earl Clark ile yapılan görüşmeler sonucunda 1 yıllık yeni sözleşme imzalanmıştır.

Yeni anlaşmanın hayırlı olmasını diler, Earl Clark’a Beşiktaş Sompo Japan Takımımız’ın forması altında sonsuz başarılar dileriz.

2016-2017 sezonunda göstermiş olduğu performans ile herkesin takdirini kazanan tecrübeli basketbolcumuz Erkan Veyseloğlu ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalanmıştır.

Yeni anlaşmanın hayırlı olmasını diler, Erkan Veyseloğlu’na Beşiktaş Sompo Japan Takımımız’ın forması altında sonsuz başarılar dileriz. “

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Justin Holiday Bulls
Justin Holiday, Chicago Bulls ile Anlaştı

JUSTIN HOLIDAY, 2 SENELİĞİNE CHICAGO BULLS'TA! Yahoo'nun The Vertical ekibinden Shams Charania'dan alınan bilgilere göre, Chicago Bulls 28 yaşındaki oyun...

Kapat