Beşiktaş Final İçin Hazır

BEŞİKTAŞ CEPHESİ TEMKİNLİ

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde, potada dev derbi öncesi Beşiktaş Sompo Japan’nın tecrübeli isimleri Vladimir Stimac ve Muratcan Güler  NTV Spor’dan Pınar İlik Üçer’e özel açıklamalarda bulundu.

Vladimir Stimac, “Fenerbahçe, Avrupa’nın en iyi takımı. THY EuroLeague’i kazandılar. Onlara karşı oynamak zor olacak ama kendimizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. En iyi performansımızı ortaya koyacağız. Seriyi kim daha çok ister, kim daha iyi savunma yaparsa o kazanacak”. açıklamasında bulundu. Kaptan Muratcan Güler ; “Beş senedir basketbol şubesi buraları görememişti. Tekrardan orayı yaşayabilecek olmak büyük bir mutluluk, büyük bir onur. Bu hepimizin emeğiyle, bütün sezon boyunca dikkatli ve zor bir şekilde çalışmasıyla gerçekleşti. Fenerbahçe makine düzeninde oynuyor. Şu anda çok formdalar. Final Four öncesinde başlayan bir form grafikleri var. Tek düşüncem bizim serinin bir maç uzamasından dolayı onlar bu ara maç temposundan biraz daha uzaklaştılar. Belki bu bizim için avantaj olabilir ama kesinlikle çok zor geçecek” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
klay thompson nba finals 2017
Klay Thompson Geri Döndü

KLAY SERİYİ OHIO'DA BİTİRMEK İSTİYOR Klay Thompson maç sonu verdiği demeçte; "Harika bir galibiyet aldık. Ben de sabırlı olmaya çalıştım....

Kapat