BSL

Beşiktaş Ahmet Kandemir ile yola devam edecek

Burak Bıyıktay’ın ayrılmasının ardından teknik direktör arayışına giren Beşiktaş yönetimi, boş kalan kadroların yerine Basketbol Konfigürasyon Sorumlusu Ahmet Kandemir’i getirdi. Ahmet Kandemir, geçtiğimiz sezon sportif ve idari direktör olarak görev yaparken daha sonra parkeye inerek takımı devraldı. Ahmet Kandemir, geçtiğimiz sezon sportif ve idari direktör olarak görev yaparken daha sonra parkeye inerek takımı devraldı.

Ekrem Memnun, Ozan Bulkaz ve Ahmet Çakı gibi isimlerle görüşen Beşiktaş yönetimi, bu isimlerle anlaşamadı. Gelişmeler üzerine siyah beyazlı takımların teknik direktörlüğüne sezon sonuna kadar Ahmet Kandemir getirildi. Beşiktaş Kulübü, basketbol takımının spor ve idari direktörü Ahmet Kandemir’in teknik direktörlük görevini de üstleneceğini duyurdu.

Beşiktaş’ın yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Geçen sezon Basketbol Şubemizde, Sportif ve İdari Direktör olarak görev yapan Ahmet Kandemir, Beşiktaş Icrypex Takımımızın sezon başındaki kötü gidişatı nedeniyle sorumluluk alarak parkeye inmiş ve takımımızın sezonu iyi bir dereceyle bitirmesini sağlamıştı. Geçtiğimiz sezonki performansı nedeniyle Ahmet Kandemir’e teşekkür ediyoruz.

Ahmet Kandemir, önümüzdeki üç sezon boyunca Sportif ve İdari Direktörümüz olarak görev yapacak, aynı zamanda Beşiktaş Icrypex Takımımızın Başantrenörü unvanıyla parkede bulunmaya devam edecektir.

Kulübümüze bugüne kadar önemli hizmetler bulunan Ahmet Kandemir’e önümüzdeki dönemde başarılar diliyoruz.”

Related posts

ING All Star 2020’de Kırmızı ve Beyaz Takımın İlk 5’leri!

ersin

Sinan Güler, Fenerbahçe Doğuş’da!

Fatih Emre Arslan

Darüşşafaka, JaJuan Johnson ile anlaşmaya vardı

Fatih Emre Arslan

Leave a Comment