Final-Four Aşkına Saldır Efes !

Turkish Airlines EuroLeague playoffları dördüncü maçında bugün Anadolu Efes Abdi İpekçi Arenada Olympiacos’la 4.kez karşılaşıyor.

PERASOVİC : SAVAŞMAK ZORUNDAYIZ !

Anadolu Efes’in Koçu Velimir Perasovic : “Çok önemli bir maça daha çıkıyoruz. Önceki maçta olduğu gibi seyircimizden yine büyük destek bekliyoruz. Çok iyi odaklanmalı ve iyi defans yapmalıyız. Bu maçın anahtarları ribaundlar ve yüksek konsantrasyon olacak. Son topa kadar savaşıp seriyi burada bitirmeliyiz.” açıklamalarında bulundu.

OLYMPİACOS CEPHESİ İDDİALI

Olympiacos Koçu Ioannis Sfairopoulos ve guardı Vangelis Mantzaris, maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Sfairopoulos verdiği demeçte ; “Bu maç bizim için final niteliğinde. Daha fazla kaybetme lüksümüz yok. Hızlı oynamalıyız. Eğer ağır kalırsak kaybederiz. En iyimizi verip işimizi yapmalıyız. Üçüncü maçtaki sıkıntı hücumumuzdaydı , çünkü o maçta Anadolu Efes gibi kendi evinde 89 sayı atan bir takımı 64 sayıda tuttuk. Hayatta kalmak istiyorsak reaksiyon vermeliyiz.“ dedi. Yunan temsilcisinin guardı Vangelis Mantzaris ise ; “En iyi performansımızı göstermeli ve akıllı oynamalıyız. Aksi taktirde bu gece zor duruma düşebiliriz. Hücumda daha iyi olmamız gerekiyor. Anadolu Efes sağlam oynuyor ve bu yüzden bizim de sağlam oynamamız gerek. Eğer ruhumuzu yansıtamazsak bu seri biter ve Pireye döneriz. Tüm takım birbirine inanıyor.” açıklamalarında bulundu.

TARAFTARLARA UYARI !

Efes yönetimi yoğun ilgiden dolayı girişlerde sorun ve arbede yaşanmaması için taraftarlarımızın salona erken gelmeleri çağrısında bulundu.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Anadolu Efes Maçının Hakemleri Açıklandı

Dev Maçın Hakemleri Açıklandı THY Euroleague Play-Off çeyrek finalinde Yunan ekibi Olympiakos ile serinin dördüncü maçını yarın saat 21:15’de Abdi...

Kapat