doğuş balbay anadolu efes beşiktaş

Doğuş Balbay Taraftarlarından Özür Diledi

KAPTAN ÜZGÜN
Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-off yarı final dördüncü maçında Beşiktaş Sompo Japan’a 91-65 mağlup olan Anadolu Efes’te kaptan Doğuş Balbay maç sonu sezonu değerlendirdi ve taraftarlarından özür diledi. Beşiktaş mağlubiyeti ardından Anadolu Efes sezonu kapatmış oldu.
Anadolu Efes’in kaptanı Doğuş Balbay; “Sezonu bu şekilde bitirdiğimiz için çok üzgünüm ve son maç utanç verici oldu. Ben de bu takımın kaptanı olarak burada çok sorumluyum ve üzerime düşen görevi yapamadım son maçta. Böyle başarılara imza atan bir kulüp evinde bu şekilde kaybetmemeliydi. Başarılarımıza yaptığımız işlere ne kadar seviniyorsak bugün de o kadar utanıyoruz. Bizi tüm sezon boyunca destekleyen taraftarlarımızdan çok özür diliyoruz. Onlar bizden her zaman savaşmamızı ve mücadele etmemizi istiyorlar. Başta kaptan olarak ben olmak üzere sahada görevimizi yapamadık maalesef. Tüm taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Beşiktaş’a finalde başarılar dilerim.” açıklamasında bulundu.

Doğuş Balbay’ın 2016-2017 Sezonu | BSL – Ortalama İstatistikler

2 Sayı 3 Sayı SA Ribaund
Maç Süre SY SYO M/A % M/A % M/A % H S T AS TK BL
37 00:15:29 105 2,8 1/1,8 53,6 0,2/1,3 18 0,1/0,5 19,0 0,9 1,5 2,4 1,7 0,8 0,8 0,2
Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
anadolu efes velimir perasovic
Anadolu Efes’te Perasovic Yolcu

ANADOLU EFES SEZONU KUPASIZ TAMAMLADI Sezona iyi bir başlangıç yapan Anadolu Efes istikrar bulamaması sonucu sezonu kupasız kapattı. Fenerbahçe'den sonra...

Kapat